Avg Soğutma Sistemleri
Gsm

Kasap Dolapları


kasap dolabı kasap dolabı kasap dolabı kasap dolabı kasap dolabı kasap dolabı kasap dolabı kasap dolabı kasap dolabı kasap dolabı


 

Kasap dolabı modellerimiz

 

Avg Soğutma

 

Et ve et ürünlerinin satışında özellikle büyük alış veriş merkezleri, reyon çalışmaları ile karşımıza çıkıyor ve bu reyonlarda yalnızca et ürünlerinin yer aldığını görebiliyoruz. Müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek ve onları daha fazla memnun edebilmek adına çalışmalar düzenleyen alış veriş merkezlerinin dolap ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamaya çalışıyoruz. Kasap dolabı satışı ile birlikte bu marketlerin daha fazla müşteriye hitap edebilmesinde büyük pay sahibi olduğumuzu düşünüyoruz çünkü insanlar et ve et ürünlerinde daha sağlıklı bir alanda karılarına çıkan etleri satın almak ister ve bizler de ilgi çeken dolaplarımız ile bu aşamada onlara yardımcı oluyoruz. Bu tip gıdalarda sunum oldukça önemlidir ve etlerin tazeliğini en iyi şekilde koruyacak soğutma sistemlerinin var olması da şarttır. Kasap reyonları için özel olarak hazırladığımız bu dolaplar sayesinde et satışlarınız tavan yapacak ve müşterileriniz de sizlere bu konuda fazlasıyla güvenecektir.

Kasap dolapları fiyatları hakkında net bilgiler veremiyoruz çünkü ölçüye göre fiyat çıkartıyoruz, bu yüzden iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşarak fiyatlarımız hakkında bilgi alabilir ve daha net fikir sahibi olabilirsiniz. Kasap reyonu seçimleriniz için özel çalışmalar yapıyor ve standart ölçülerin yanı sıra dilediğiniz boyut ve hacimde ürünlerin hazırlanması için de çalışıyoruz. Satılık kasap dolapları aramalarınıza en iyi şekilde cevap veren sitemiz, uygun fiyatları ve kullanışlı ürünleri ile de göz doldurmaya devam ediyor.  Kasap dolapları ile birlikte yine reyonlarınızda kullanabileceğiniz farklı alternatif dolap modelleri site sitemizde satışa sunulmuş durumda.

Isıtma ve soğutma sistemlerinin en iyi şekilde entegre edildiği ve ürünlerin tazeliğinin ön planda tutulduğu bu dolaplar sayesinde sizler de daha sağlıklı gıdalar ile müşterilerinizin karşısına çıkabilirsiniz. Dolap seçimlerinizi yaparken sizlere yardımcı olacak çalışanlarımız ile profesyonel seçimler yapabilmeniz mümkün olacaktır.

Kasap dolapları, özellikle soğutma sistemlerinin en iyi şekilde karşınıza çıkacağı dolap modelleridir çünkü taze gıdaların sürekli olarak taze kalması ve sağlıklı bir şekilde sunulması gerekir, bizler de firma olarak bunun bilincinde hareket ediyor ve gerekli çalışmaları kusursuz bir şekilde gerçekleştiriyoruz.

Ağustos 2015
Pts Sal Çar Per Cum Cts Paz
« Haz    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  

İletişim

Avg Soğutma